• Cougar

Ми у соцмережах
Наш герб

Користувачів: 0

Головна » 2014 » Листопад » 27 » Засідання Школи передового досвіду бібліотекарів ПТНЗ
Засідання Школи передового досвіду бібліотекарів ПТНЗ

Уже не перший рік по ПТНЗ Полтавської області іде добра слава про бібліотеку нашого ліцею та її господиню Клепець Ірину Олексіївну. Саме завдяки наполегливій праці Ірини Олексіївни бібліотека стала одним з експериментальних майданчиків Полтавської області по створенню електронних бібліотек у ПТНЗ.

Тому, зовсім невипадково на  наших теренах з ініціативи НМЦ ПТО в Полтавській області і запрацювала Школа передового досвіду бібліотекарів ПТНЗ Полтавської області.

26.11.2014 р. відбулося її перше засідання, в ході якого методистами НМЦ - Чайкою О.М., Левадою Л.М. були преставлені напрацювання Ірини Олексіївни, презентовано найцікавіші фрагменти її досвіду. Велику зацікавленість у всіх присутніх викликав нестандартний, сучасний за підходами підготовки та проведення навчально-виховний захід: "Коронація слова", присвячений сучасним українським літераторам та їх творам.

Справжньою його окрасою стали ведучі - К.М. Дудка (викладач української мови та літератури), Савін Стівенсон (учень групи №4), поетеса, майстер виробничого навчання групи №6, керівник гуртка художньої самодіяльності - Гредасова І.С.. Схвильовано лунали пісні та вірші у виконанні  учениць групи №6 Мікуліної Анастасії та Пономарьової Ірини.

Високий рівень, майстерність, які були продемонстровані під час першого засідання Школи передового досвіду Іриною Олексіївною та її колегами, були відзначені у виступах О.М. Чайки, Л.М. Левади та всіма слухачами школи.

Переглядів: 583 | Додав: Politech2 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Новини сайту
«  Листопад 2014  »