• Cougar

Ми у соцмережах
Наш герб

Користувачів: 0

Головна » 2014 » Жовтень » 10 » Відбулася естафета на призи газети "Полтавський вісник"
Відбулася естафета на призи газети "Полтавський вісник"

Відбулася  естафета на призи газети "Полтавський вісник"

Традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Полтавський вісник», присвячена Дню міста, відбулася! Два попередні  роки погода зовсім не сприяла проведенню спортивного заходу, втім цього разу осінь таки дала можливість юним полтавцям показати свою фізичну підготовку і позмагатися за кубки!

Мета естафети, що проводиться вже понад півстоліття, - популяризація та подальший розвиток легкої атлетики в місті та залучення молоді до регулярних занять спортом, виявлення кращих спортсменів за віковими групами, підвищення якості та ефективності роботи в колективах учбових закладів.

На старті (центральний вхід парку культури і відпочинку «Перемога») спортсменів привітали заступник начальника управління у справах сім`ї, молоді та спорту, начальник відділу фізичної культури і спорту Полтавського міськвиконкому Юлія Приходько та відповідальний секретар газети «Полтавський вісник» Наталія Вісич, побажавши перемоги і сьогодні, і в усіх життєвих випробуваннях. Підтримували дітей також батьки і тренери.

Відтак, розпочалися забіги на 200, 250, 300, 400, 450 та 500 метрів ( у залежності від віку та статі).

Найкращі результати в справді драйвовій та цікавій боротьбі показали:

команди професійно-технічних училищ (хлопці):

1. Полтавський професійний ліцей

2. Полтавське професійно-технічне училище №10

3. Державний навчальний заклад "Полтавський політехнічний ліцей"

Переможців нагороджено кубками, грамотами та призами від газети «Полтавський вісник» та спонсорів заходу.

Детальніше можна ознайомитися на сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету
Переглядів: 665 | Додав: Politech2 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Новини сайту
«  Жовтень 2014  »