• Cougar

Наш герб

Головна » 2021 » Вересень » 7 » Українець, якого потрібно знати
Українець, якого потрібно знати

Творчість Василя Стефаника - одна з яскравих сторінок української літератури. Вона одержала високу оцінку багатьох визначних майстрів художнього слова. У кожному його рядку, в кожному слові горить любов до рідного знедоленого народу, і ця любов вселяла в серця простих людей віру і надію на кращі часи. Учасники бібліотечного заходу ознайомилися з виданнями книжкової виставки - портрет «Василь Стефаник - співець селянської недолі». Його твори представлені в збірках «Синя книжечка», «Камінний хрест», «Дорога», «Моє слово», «Земля» та інших.

У своїх глибоко ліричних, повних драматизму новелах та оповіданнях письменник розкриває красу душі простої людини, змученою непосильною працею на багатіїв. Учні переглянули відеофільми «Василь Стефаник Біографія. Цікаві факти» , «Камінний хрест», які допомогли краще ознайомитися з життям та творчістю Василя Стефаника, зрозуміти світогляд письменника, заглянути в його творчу майстерню, наблизити реальну історичну дійсність і осягнути її глибину. При зустрічі з творами Василя Стефаника ми маємо щастя бачити, відчувати красу, страждати через чужі болі, любити й ненавидіти, плакати й стискати кулаки від сильного душевного зворушення, щастя почувати себе людиною.

Запрошуємо до читання творів видатного українського письменника-ювіляра Василя Стефаника.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 130 | Додав: Politech2 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Новини сайту
«  Вересень 2021  »