• Cougar

  Політехнічний ліцей

 • Lions

  Політехнічний ліцей

 • Snowalker

  Політехнічний ліцей

 • Howling

  Політехнічний ліцей

 • Sunbathing

  Політехнічний ліцей

Понеділок, 28.11.2022, 16:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Ми у соцмережах
Наш герб
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховна робота

 

Виховна робота в ліцеї

 


Полтавський політехнічний ліцей – сучасний навчальний заклад, виховна робота в якому спрямована на надання майбутнім фахівцям цінностей, ідей і переконань стосовно української державності та національної ідеї, формування активної громадської і особистої позиції молоді у становленні міцної і авторитетної держави, духовно збагаченої, інтелектуально розвиненої і активної особистості сформованої як громадянин, патріот, висококваліфікований фахівець і сім’янин.

Виховна робота у 2020-2021 н.р. передбачає розвиток та соціалізацію особистості учнів за різними напрямками:

Усі педагоги ліцею працюють за даними напрямками вже не перший рік, їх система роботи є цілісною та ефективною.

Реалізація основних принципів і цілей виховання здійснюється відповідно до річного плану. Система виховної діяльності вміщує: творчу співпрацю педагогічного і учнівського колективів, навчальні заняття, виробничу практику та практику на підприємствах, виховні години класних керівників навчальних груп, інформаційно-просвітницькі заходи, науково-пошукову діяльність, цілеспрямовані позаурочні виховні заходи груп, гурткову роботу в навчальному закладі та гуртожитку, ґрунтовне пізнання культурних традицій рідного краю, міста, України, поєднання педагогічного досвіду викладачів, громадськості, освітянських установ з родинними традиціями, співпрацю з первинною профспілковою організацією ліцею.

Іногородні студенти забезпечені гуртожитком. Вся робота в гуртожитку навчального закладу базується на тому, що кожен студент – це  особистість,  треба  поважати  його  думки,  цінувати  здобутки,  зважати  на  певні недоліки. Усі  стосунки  –  щирі,  довірливі, доброзичливі. У  гуртожитку  проводяться  заходи  – свята, спортивні змагання, виставки, конкурси, які висвітлюють маловідомі сторінки з історії України, життя і творчості видатних  політичних  і  громадських  діячів, митців,  поетів,  популяризують  кращі  зразки  фольклору  та  народних  традицій,  твори пісенно-музичного спадку України.

Отже, можна ствердно сказати, що завдяки правильно спланованій змістовній та цікавій для учнів виховній роботі  та організованому соціальному захисту, активній роботі органів самоврядування та педагогічних працівників, у ліцеї створена сприятлива атмосфера для професійного становлення майбутніх фахівців та є всі необхідні умови для повноцінного морально-духовного їх розвитку.

Форма входу
Поділитися
Пошук
Новини сайту
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наші партнери


Правова допомога