• Cougar

  Політехнічний ліцей

 • Lions

  Політехнічний ліцей

 • Snowalker

  Політехнічний ліцей

 • Howling

  Політехнічний ліцей

 • Sunbathing

  Політехнічний ліцей

Неділя, 20.09.2020, 12:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини Педпреси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша візитівка

Вас вітає 
Полтавський політехнічний ліцей

Все життя – це експеримент.
Чим більше експериментів ти робиш – тим краще

Полтавський політехнічний ліцей – один з перших професійно – технічних закладів в Полтавській області, що має свою багату історію, славні традиції, творчий педагогічний колектив та понад 15 тисяч випускників.

Історія ліцею почалась майже 85 років назад.  Ще в далекому 1928 році при заводі «Метал »( сучасний завод АТ ПТМЗ) було створено школу ФЗН з трирічним терміном навчання. Перші  300 учнів навчались спеціальностям холодної і гарячої обробки металів. З того часу навчальний заклад не змінив свого основного профілю – продовжує готувати кваліфікованих робітників металообробних професій. Сьогодні в місті Полтава -  це єдиний заклад, де навчаються  майбутні токарі, фрезерувальники, оператори верстатів з програмним керуванням. У 1940 році  школу ФЗН  Полтавського металзаводу було реорганізовано в Полтавське ремісниче училище № 1, а  з 1963 р. - в міське професійно-технічне училище № 9. Будівлі нашого навчального закладу дуже старі, деякі з них були побудовані ще на початку 20 століття , тому , коли в 1972 р. було  введено в дію новий  навчальний корпус з світлими кабінетами,  спортивним залом, їдальнею, це стало досить знаковою подією для   училища. З 1984 р. МПТУ № 9 перейменоване в Полтавське середнє професійно- технічне училище № 9.


 

 

1997 рік - початок освоєння інформаційних технологій. Першими в місті, саме в нашому навчальному закладі,  почали навчати професії оператора електронно-обчислювальних машин, а згодом – оператора комп’ютерного набору  інтегрованого з професіями : секретар керівника, касир ( на підприємстві, в установі, організації), касир торгівельного залу, косметик, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно – обчислювальних машин. З 2003 р. - училище перейменоване в професійно-технічне училище  № 9  м. Полтави. У цьому ж році  ПТУ № 9 пройшло державну атестацію на право надання професійної  освіти. З 2008 р. - училище має ліцензію на підготовку кваліфікованих робітників з 15 професій та надання повної загальної  середньої освіти.

Враховуючи вимоги часу, підготовку кваліфікованих робітників  за декількома напрямками: металообробка, інформаційні технології та сфера послуг, наш навчальний заклад  у 2011 році наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України змінив статус та назву на Полтавський політехнічний ліцей.

Як і багато років назад, сьогодні Полтавський політехнічний ліцей відрізняється стабільністю та якістю в підготовці кваліфікованих робітників, цікавим позаурочним життям, створенням максимальних можливостей для розкриття,  розвитку  талантів, самореалізації учнів.

Поважний вік має свої і переваги і недоліки. Серед недоліків можна назвати застарілі ( в архітектурному плані) будівлі виробничих майстерень – рік їх зведення 1902 - 1910, фактична відсутність ( не передбачена проектом) площі для створення актового залу, їдальні. В зв’язку з забудовою району, де розташований навчальний корпус багатоповерхівками, виникла проблема з каналізаційною системою закладу.

Не зважаючи на низку об’єктивних і суб’єктивних проблем, які супроводжують виробничий та навчально – виховний процеси, навчальний заклад постійно рухається вперед у своїх здобутках та напрацюваннях, намагається йти в ногу з вимогами часу.

 

 

 

Форма входу
Пошук
Новини сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Прозорро - публічні закупівлі